Звернення голови райдержадміністрації Віктора КОНДРАТЮКА в зв’язку з запобіганням занесенню і поширенню випадків COVID-19 на території району.

Дата: 28.03.2020 15:32

Шановні жителі Брусилівського району!

В Україні щодня збільшується кількість підтверджених випадків коронавірусу. За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 год. 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19. За добу було зафіксовано 93 нові випадки.

Нагадую, що моїм розпорядженням від 17.03.2020 № 56 введено карантинні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID-19 на території району.

Тому вкотре звертаюся до мешканців району із проханням:

• дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу;
  • не виходити на вулицю без нагальної потреби;
  • не відвідувати місця масового скупчення людей;
  • якщо цього уникнути неможливо, під час перебування в місцях масового скупчення – одягати захисні маски;
  • зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
  • дотримуватись заходів особистої гігієни.

Також подбайте про близьких та знайомих людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Пам’ятайте, відповідальність — рятує життя!