Об'єднуємося в боротьбі проти коронавірусу!

Дата: 30.03.2020 17:09

Боротьба з пандемією, що сьогодні охоплює багато країн світу, є справою  всіх громадян. Кожен на своєму місці має сприяти подоланню цієї хвороби та допомагати тим, хто стоїть на передовій, а саме – медикам.

Завдяки співпраці голови Брусилівської районної державної адміністрації Віктора Кондратюка, Ставищенського сільського голови Олександра Замогильного та товариства з обмеженою відповідальністю «НПЦ СЕРВІС» (генеральний директор Міхаель Рязановський), яке діє на території Ставищенської сільської ради, виділено 50 тис. грн. для боротьби з корона вірусом.

Дані кошти будуть використані на захисні комплекти, респіратори та медикаменти для КНП «Брусилівська лікарня» Брусилівської селищної ради.

Це приклад тісної співпраці бізнесу та державних установ у складний для країни та народу час.