ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ОПТИМІЗУЄ СВОЮ РОБОТУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата: 02.04.2020 14:06

З метою запобігання виникненню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та у зв’язку із продовженням до 24 квітня 2020 року на всій території України карантину згідно з відповідною постановою Кабінету Міністрів України Головою Центральної виборчої комісії  було видано Розпорядження “Про заходи із запобігання виникненню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Відповідно до нього Центральна виборча комісія тимчасово, на період дії карантину, призупинила особистий прийом громадян. У виняткових випадках особистий прийом громадян членами Комісії згідно з графіком особистого прийому може здійснюватися за допомогою технічних засобів зв?язку.

Окрім того, обмежено допуск громадян до адміністративного будинку та службових приміщень, у яких розміщена Центральна виборча комісія.

Водночас у зв?язку зі складною епідеміологічною ситуацією в місті Києві Центральна виборча комісія, Секретаріат Комісії та Служба розпорядника Державного реєстру виборців перейшли на особливий режим роботи органу з максимальною мінімізацією кількості співробітників на робочих місцях. Переважна більшість з них перебуває в чергових відпустках або переведена на дистанційний режим роботи. Комунікація та взаємодія відбувається з використанням відповідних технічних засобів зв?язку.

Комісія усвідомлює свою відповідальність за необхідність забезпечення безперебійної та ефективної роботи органу, особливо в умовах підготовки до чергових місцевих виборів 2020 року.

Разом з тим, Комісія закликає виборців, політичні партії, громадські організації з розумінням поставитися до запроваджених обмежень та по можливості звертатися до ЦВК лише у разі гострої необхідності, оскільки на сьогодні недопущення поширення вірусу та збереження здоров?я громадян є основним пріоритетом.

Також ЦВК закликає всіх відповідально ставитися до свого здоров?я і здоров?я оточуючих, враховувати ситуацію, що склалася, та неухильно дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров?я.

Більш докладніше про роботу ЦВК в умовах карантину в Україні можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії за посиланням ( http://www.cvk.gov.ua ).

З матеріалів повідомлення

відділу взаємодії із засобами масової  інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

( http://www.cvk.gov.ua )