В обласному центрі на хлібозаводі вже освячують великодні паски

Дата: 16.04.2020 17:49

На Житомирщині вже почали священники освячувати великодні паски прямо на хлібозаводах. Аби жителі області мали змогу придбати вже освячені паски, а до Великоднього богослужіння долучатися в режимі онлайн.

Так, 15 квітня, у Житомирі на хлібозаводі «Золотий Каравай» почали освячувати паски. Усе заради того, щоб віряни не йшли в церкву на Великдень і не наражали себе на небезпеку заразитися коронавірусом. Паски освячуватимуть щодня до Великодня.

Освячену пасхальну продукцію від виробника житомиряни зможуть придбати у найбільших продуктових мережах міста, а також у фірмових кіосках підприємства.

Нагадуємо, що на місцевих телеканалах будуть проводитися прямі трансляції великодніх богослужінь у храмах обласного центру.