Більшість українців планує відсвяткувати Великдень удома та не порушувати режим карантину на свята

Дата: 16.04.2020 17:51

За результатами опитування у Telegram-каналі “Коронавірус у цифрах”, (https://t.me/corona_numbers) 76% читачів не планують порушувати режим самоізоляції та залишиться на Великдень удома.

13% опитуваних зазначили, що дивитимуться святкову службу онлайн. І лише 2% – збираються відвідати церкву. В опитуванні взяли участь 250 тисяч користувачів Telegram. У респондентів була можливість обрати кілька варіантів відповідей.

*Опитування проводилось серед читачів спільноти “Коронавірус у цифрах” у Telegram та не є репрезентативним дослідженням щодо всієї України. В опитуванні відображається лише думка підписників Telegram-каналу.