Переможемо коронавірус разом: На Житомирщині безкоштовно забезпечують продуктовими наборами соціально незахищених жителів області

Дата: 16.04.2020 17:52

Житомирська область отримала близько 24 тис. продуктових наборів для соціально незахищених жителів регіону. Такі пакунки вагою близько 8 кг до області передала корпорація «АТБ».

Продуктові набори почали роздавати ще 3 квітня і продовжуватимуть це робити до 23 квітня. 24 тисячі пакунків розподіляють між жителями області, які потребують підтримки у період карантину.

Нагадаємо, що мережа супермаркетів «АТБ» спільно з Міністерством соціальної політики України запустили проєкт із забезпечення соціально-незахищених людей продуктами харчування.

«З третього квітня ми вже почали роздачу продуктів харчування, наданих корпорацією «АТБ», для особливо вразливих у період епідемії та карантину людей. Так, безкоштовні пакунки доставляють одиноким людям похилого віку 80 років та більше, малозабезпеченим сім’ям, людям з інвалідністю та іншим соціально-незахищеним категоріям по всій Житомирській області», – розповідає директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець.

За його словами, отримувачі допомоги є підопічними соціальних служб –  територіальних центрів соціального обслуговування населення у громадах. Саме терцентри забезпечують логістику пакунків допомоги безпосередньо до людей.

У компанії зазначають, що до складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності, серед яких крупи, макарони, цукор, сіль, олія, лимони, печиво, чай та інше.