Звернення голови райдержадміністрації до жителів району.

Дата: 17.04.2020 11:20

Шановні жителі району!

Святкування Великодніх свят вдома – це зона відповідальності кожного українця, кожного жителя Житомирської області, нашого району. Адже тільки так ми зможемо протистояти розповсюдженню коронавірусу.

У зв’язку із запровадженням в Україні та на Брусилівщині карантинних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаю всіх на Великдень 2020 року залишатися вдома.

Держава прогнозує, що за умови дотримання обмежувальних заходів карантину наша країна поступово почне повертатися до звичного життя вже у травні.

У наших силах зараз втримати ситуацію. У випадку ж загальноприйнятого святкування Великодня, є загроза подальшого посилення карантинних заходів на довготривалий період.

Відсвяткуйте Великдень вдома! Бережіть себе та своїх рідних!

Нехай Пасхальні свята обдарують міцним здоров’ям, принесуть вашим родинам благополуччя, щастя та добро.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Голова адміністрації                         Віктор Кондратюк