Випалювання сухої рослинності призводить до сумних наслідків.

Дата: 15.04.2020 17:26

Всі ми спостерігаємо як далеко не одну добу горять ліси в Чорнобильській зоні,  в Народицькому районі.

У селі Борятин Романівського району 13-го квітня внаслідок сильних поривів вітру, змінився напрямок розповсюдження пожежі. Вогонь миттєво перекинувся на населений пункт Борятин та охопив 27 будівель, розташованих на одній вулиці біля поля. Серед них 16 житлових будинків (12 з них пустки) та 11 господарських будівель.

Також, варто зауважити, що впродовж минулого тижня підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій ліквідовано 5 тис. 859 пожеж.

Упродовж минулої доби на Житомирщині вогнеборцями ліквідовано 23 загоряння сухої рослинності, чагарників, очерету тощо, що виникали на відкритих територіях. Загалом вогнем пройдено 43 га території.

Це страшні та великі цифри.

Не паліть суху траву! Бережіть природу.