Словом і ділом!

Дата: 21.04.2020 14:49

За ініціативи голови Брусилівської райдержадміністрації Віктора Кондратюка та пастора Церкви ХВЄ «Світло Євангелії» Сергія Тарасюка з метою підтримки сімей у період карантину та в переддень Великодніх свят у районі була проведена благодійна акція «Словом і ділом !».

В рамках акції всім дітям, які виховуються в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах та дітям, що повернулися з інтернатних закладів надано продуктові набори та засоби особистої гігієни.

Продуктові набори для дітей підготувала Церква ХВЄ «Світло Євангелії», миючі засоби – Церква ХВЄ «Блага вість», приватний підприємець Прибилова Людмила та Старченко Наталія. Транспортні засоби для трьох груп працівників, що відвідували сім’ї, забезпечили: Брусилівська селищна рада, Ставищенська сільська рада та Тарасюк Сергій.

Учасниками акції даним сім’ям було роздано Пасхальні газети, кросворди для дітей та надано  рекомендації для уникнення зараження від короновірусної інфекції СОVID – 19.