Про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2020 року

Дата: 21.04.2020 17:42

Протягом І кварталу 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 110 звернень громадян, що однаково в порівнянні з відповідним періодом 2019 року, 2 звернення громадян направлено за належністю.

З них - 83 звернення поступило поштою, 25 - під час особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі 7 звернень розглянуто під час виїзних прийомів та 3 звернення надійшло на «гарячу телефонну лінію» райдержадміністрації.

За звітний період надійшло 4 звернення від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, 7 - від осіб з інвалідністю, 3 – від учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 10 - від учасників антитерористичної операції та  операції Об’єднаних сил в східних областях України, 10 - через центральні органи влади, 29 – через «Урядову гарячу лінію» та 9 колективних звернення.

Враховуючи колективні звернення, всього до адміністрації звернулося 161 громадянин.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання соціального захисту населення – 53 (47,3%).

На другому місці – питання комунального господарства, яких надійшло 11 (9,8%).

На третьому місці за кількістю звернень питання транспорту і зв’язку комунального господарства – 9 (8,0%).

За відповідний період було взято до уваги та поставлено на контроль 105  питань, порушених у зверненнях. З них – 28 (26,7%) вирішено позитивно, по  55 (52,4%)  заявникам дано роз’яснення в межах чинного законодавства.

На контролі залишилося  4 звернення громадян.

До структурних підрозділів райдержадміністрації надійшло 385 звернень громадян. Найбільше звернень надійшло до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 374.

На адресу Брусилівської районної, Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад надійшло і було опрацьовано 182 звернень, що на 145 звернень менше ніж у 2019 році.

Найбільше звернень громадян розглянуто виконкомом Ставищенської сільської ради – 105.

Найчастіше у своїх зверненнях до виконкомів Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад громадяни зверталися по питаннях аграрної політики та земельних відносин – 48 (26,4%), соціального захисту – 44 (24,2%), комунального господарства – 18 (9,9%) та забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 18 (9,9%).

Робота із зверненнями громадян в райдержадміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад систематично аналізується, щоквартально підсумовується та не менше ніж двічі на рік розглядається на колегії райдержадміністрації.

Так, на колегії райдержадміністрації 30 січня 2020 року розглядалось питання про стан роботи із зверненнями громадян за 2019 рік.  На виконання рішення колегії прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 07.02.2020 № 29.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2020 № 29  затверджено графік перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад та структурних підрозділах райдержадміністрації на 2020 рік. На виконання даного розпорядження на квітень місяць заплановано перевірку відділу фінансів райдержадміністрації. Втім, у зв’язку із запровадженим карантином, перевірку буде проведено після його закінчення.