До уваги установ та організацій району!

Дата: 22.04.2020 10:04

У звязку із запровадженням надзвичайної ситуації в умовах пандемії коронавірусу, необхідністю проведення санітарних заходів доводимо до відома всіх установ та організацій району ряд комерційних пропозицій щодо виконання дезінфекційної обробки приміщень та придбання дезінфікуючих засобів.

ТОВ «ПОБУТ» - тел. 0995411355, е-mail: dez_2020@ukr.netнадає послуги з дезінфекції поверхонь офісних, виробничих, торгівельних та інших громадських приміщень, закладів охорони здоровя, освіти, громадського транспорту, місць скупчення людей та рекреаційних зон.

ФОП Григор М.В. – тел. 0995411355, е-mail: dez_2020@ukr.net – пропонує професійні дезінфікуючі засоби, які пройшли лабораторні випробування та мають сертифікат якості.

ТОВ «ДЗЕНЗЕЛІВСЬКИЙ КОТЛОБУДІВНИЙ ЗАВОД» - тел. 0974394449, е-mail: dkzburan@gmail.com.ua,  web-site: https://zavod-buran.com.uaвиготовляє рамки для дезінфекції людей антисептичним розчином.