До уваги учнів старших класів! Всеукраїнський конкурс наукових есе.

Дата: 22.04.2020 15:46

На базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» проходитиме Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави».

До участі запрошуються учні старших класів закладів повної загальної середньої освіти України.

Конкурс проводиться з метою підтримки та розвитку талановитої учнівської молоді, здатної здійснювати дослідження, критичний аналіз та творчий пошук в царині вирішення проблем розбудови української держави.

Терміни конкурсу:

• реєстрація учасників та подання еседо 16 травня 2020 року.

• конкурсне оцінювання есе експертною комісією -  20-21 травня 2020 року.

• оприлюднення результатів -  23 травня 2020 року.

Додаткова інформація: https://feu.kneu.edu.ua/ua/depts4/mdu/, е-mail: nepu@kneu.ua, тел. (044) 456-51-58, моб. (063) 700-42-43, Федірко Наталія Вікторівна.