Вітання начальника УДКСУ у Брусилівському районі з нагоди 25-ї річниці з дня створення Державної казначейської служби України

Дата: 27.04.2020 11:30

Шановні друзі, колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-ї річниці з дня створення Державної казначейської служби України.

За роки ефективної безперервної роботи Казначейство стало одним із головних фінансових інститутів країни, що впевнено стоїть на сторожі державних фінансів та відіграє значну роль у зміцненні бюджетної системи країни.

Впродовж цього часу, кожен з нас - казначеїв сумлінною та наполегливою працею примножував здобутки скарбничої справи, роблячи значний внесок у збагачення найкращих традицій професії та ще більше згуртовуючи багатотисячну казначейську сім’ю.

Казначейство – надійна опора нашої держави! Попри всі негаразди та багатоаспектні труднощі, що виникають в житті країни, казначеї завжди з гордістю виконували і виконують покладені на них функції, демонструючи цим високий професіоналізм та відданість професійному обов’язку.

Особливу вдячність хочу висловити працівникам, які стояли біля витоків створення Казначейства, заслуженим пенсіонерам та працівникам, які  і досі своєю невтомною плідною працею на високому професійному рівні продовжують працювати на благо казначейської служби.

Від щирого серця зичу вам благополуччя, миру та стабільності, людської шани, добра, міцного здоров’я. Злагоди та добробуту вам і вашим родинам!

Начальник управління Державної

казначейської служби України

у Брусилівському районі Житомирської області                       Валерій ЄВЧЕНКО

27.04.2020