Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди 25-ї річниці з дня створення Державної казначейської служби України

Дата: 27.04.2020 09:43

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У БРУСИЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя створення вашої служби! У день свята висловлюю щиру вдячність вам за розуміння і високу свідомість, за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, працюєте за міжнародними принципами та стандартами бухгалтерського обліку і звітності, користуєтесь сучасними технологіями управління бюджетними коштами, таким чином тримаючи руку на фінансовому пульсі всього району. Вірю щиро, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі і Брусилівщині. Бажаю вам нових здобутків, фінансового благополуччя та процвітання, стабільності, людської шани, добра, гарної долі і усіх земних гараздів!

Голова районної державної адміністрації                                           Віктор КОНДРАТЮК