Мінсоцполітики розпочинає серію вебінарів “Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії COVID-19”

Дата: 28.04.2020 15:27

Міністерство соціальної політики спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та Міжнародною громадською організацією «Міжнародний центр розвитку і лідерства» розпочинає серію навчальних вебінарів “Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19”.

Вступний вебінар серії на тему «Забезпечення захисту дітей в умовах карантину» відбудеться 29 квітня з 10.00 до 12.00.

Трансляція заходу на Фейсбук сторінці Міністерства – https://www.facebook.com/MLSP.gov.ua/

Захід відбудеться за участі Міністра соціальної політики Марини Лазебної та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Під час вебінару буде розглянуто такі питання:

• Нормативно-правові та організаційні засади забезпечення захисту дітей

Руслан Колбаса, Генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг  та захисту прав дітей Міністертва соціальної політики

• Алгоритм дій із організації моніторингу стану дітей у сім’ях СЖО та дітей, які повернуті із інтернатних закладів

Зінаїда Кияниця, заступник директора Партнерства «Кожній дитині»

• Візит в сім’ю в умовах карантину: безпека спеціаліста

Дар’я Палатна, програмний директор Міжнародного центру розвитку і лідерства”

Запрошуються до участі у вебінарі керівників та працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді, соціального захисту населення, освіти обласних та районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад та об’єднаних територіальних громад, які працюють у сфері забезпечення прав дитини, представників громадських та благодійних організацій, всіх бажаючих.

Під час наступних вебінарів серії розглядатимуться такі питання: здійснення оцінки безпеки дитини; механізми здійснення оцінки потреб сім’ї/особи; порядок вилучення та влаштування дітей у сімейні форми виховання в умовах карантину; організація роботи комісії із захисту дитини. У кожному з вебінарів візьмуть керівники та спеціалісти Мінсоцполітики для відповіді на запитання.