Цьогоріч землевпорядники Житомирщини передали у власність учасникам бойових дій понад 400 земельних ділянок

Дата: 28.04.2020 15:29

Від початку 2020 року учасники бойових дій отримали у власність на Житомирщині 405 земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 718 гектарів.

Для ведення особистого селянського господарства військовослужбовці отримали 361 ділянку площею 713 гектарів, для індивідуального садівництва – 44 ділянки загальною площею 5 гектарів.

Загалом від початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасники бойових дій подали до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області 18 106 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами їх розгляду військовим надано 10 020 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 14 938 гектарів, у власність передано 6 222 ділянки загальною площею 9 865 гектарів.

Довідково! На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.