Увага! Сьогодні завершується прийом заявок на отримання інфраструктурних грантів на розвиток сфери культури

Дата: 28.04.2020 11:33

Сьогодні, 28 квітня, Міністерство культури та інформаційної політики України завершує приймати конкурсні заявки на отримання інфраструктурних грантів для розвитку сектору «Культурні та креативні індустрії».

Кінцевий термін подачі конкурсних заявок – 15.00 година 28 квітня 2020 року.

Метою Конкурсу є підтримка української культури у відповідь на пандемію COVID-19, шляхом фінансування придбання техніки, що допоможе закладам культури пристосуватися до нової, цифрової реальності, а також шляхом фінансової підтримки громадських організацій, яким не вистачає коштів на зарплати співробітникам та оренду приміщень.

У Конкурсі можуть взяти участь державні та комунальні заклади культури, а також громадські організації, що працюють у сфері культури.

Інфраструктурні гранти пропонуються двох типів:

– великі гранти – для культурних організацій з міст з населенням у 50 та більше тисяч жителів — від 3 000 до 9 000 євро;

– малі гранти – для культурних організацій з сіл та міст з населенням до 50 тисяч жителів — до 3 000 євро.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням – https://houseofeurope.org.ua/opportunity/59, а також звернувшись за електронною адресою valerii.bublyk@houseofeurope.org.ua