БЕЗКОШТОВНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА!

Дата: 29.04.2020 16:24

Новий онлайн-курс «COVID-19».

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опануватицифрові навичкиза новим сучасним форматом-освітні серіали. Наразі на платформі доступний новий онлайн-курс «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/covid19-ventilator). Оглядовий серіал складається з трьох серій у форматі міні-інтервю. Мета серіалу – розповісти як працюють апарати штучної вентиляції легень, як для лікарів, так і для пацієнтів.