До уваги учнів – членів Малої академії наук!

Дата: 29.04.2020 16:27

І-й Всеукраїнський національний відбір учасників «IJSO-2020»

в рамках Міжнародної молодіжної наукової олімпіади.

Цього року в Україні буде проведено І Всеукраїнський національний відбір учасників «IJSO-2020»:

• реєстрація – заповнення форми для участі в національному відборі;

• I етапзаочний етап – онлайн-тестування з фізики, хімії та біології (по 10 завдань з кожної дисципліни);

• II етап – очний етап – переможці І етапу отримають запрошення на проходження наступного туру, який проводиться з дотриманням правил та вимог, що застосовуються під час проведення міжнародного фіналу;

• III етап – фінал національного відбору – відбірна навчально-тренувальна школа.

Що отримає учасник «IJSO-2020»

• Переможці І етапу будуть долучені до спільноти учасників олімпіади, де отримають методичну та організаційну підтримку в підготовці до наступних етапів від експертів Національного відбору.

• Учасники І–ІІІ етапів відбору отримають сертифікати участі, дипломи переможців та пам’ятні призи.

• Шість переможців Національного відбору отримають право представляти Україну на міжнародному фіналі «IJSO-2020», що проходитиме у Німеччині.

• Найкращі 100 учасників отримають право бути офіційними гідами Міжнародної молодіжної наукової олімпіади у 2022 році, яка відбудеться в Україні.

Як долучитися до Всеукраїнського національного відбору «IJSO-2020»

17 квітня – 17 травня – зареєструйся для участі у відборі

Для участі в І етапі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Зареєстровані учасники отримають електронний лист з унікальним посиланням на онлайн-тестування та інструкцією.

25 травня – пройди онлайн-тестування під час І етапу

Онлайн-тестування можна буде пройти лише один раз і з одного пристрою за унікальним посиланням, отриманим на електронну пошту, вказану в реєстрації. Тестування матиме часове обмеження.

1 червня – отримай результати та інструкції щодо участі в подальших етапах.

Участь школярів-ерудитів у складі збірної України – унікальна нагода представити власну країну на найбільш масштабному змаганні найкращих знавців природничих дисциплін – біології, фізики та хімії.

Програма та правила проведення Олімпіади:

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням: