Привітання голови райдержадміністрації Віктора Кондратюка з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 09:29

Дорогі ветерани! Шановні Брусилівчани!

Щиро вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення і 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями.

Вони уособлюють в собі героїзм, ратну працю ветеранів війни та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

8 травня – це данина пам’яті загиблих, це день пам’яті, ми низько схиляємо голову перед ними, шануємо їхню пам’ять і згадуватимемо їх в цей день. Пам’ятна дата встановлена для вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих.

9 травня – це день вшанування живих. Ми вшанувуємо ветеранів, які віддавали все, що є, для перемоги, та забезпечили День Перемоги. Ці дні об’єднують країну.

Український народ заплатив надто велику ціну за перемогу. Це – обірвана війною молодість, мрії, скалічені тіла і загублені долі, втрачені тисячі людських життів.

У День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто виборов для нас цю Велику перемогу.

Сьогодні, коли знову з життя йдуть найкращі сини України, виборюючи мир і спокій на сході нашої держави, Ваш досвід, непереможна сила духу та духовний заповіт приведуть нас до очікуваної перемоги.

Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а  безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього.

Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму, відданості і мужності!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!