Інформація про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року

На виконання статті 28 Бюджетного

кодексу України відділ фінансів

Брусилівської райдержадміністрації

надає інформацію про виконання районного

бюджету за І квартал 2020 року

Протягом І кварталу 2020 року до  районного бюджету надійшло 1854,2 тис.грн. Доходи загального фонду склали 1649,8 тис.грн. та спеціального фонду 204,4 тис.грн.

За І квартал 2020 року до загального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 431,3 тис.грн., що складає 104,8 % затвердженого показника.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 14,4 тис.грн., що складає 96,0 % запланованого річного показника.

Найбільшу питому вагу у структурі надходжень загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів) займає податок та збір на доходи фізичних осіб –  87,2 відсотка. Протягом І кварталу 2020 року до бюджету району надійшло 375,9 тис.грн. даного податку.

Питома вага надходжень адміністративного збору за проведення державної реєстрації в структурі доходів районного бюджету становить 1,6 відсотка, надходження склали 6,9 тис.грн.

Питома вага надходжень адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, в структурі доходів районного бюджету становить 8,0 відсотків. До бюджету району надійшло 34,5 тис.грн. даного податку.

Протягом І кварталу до районного бюджету надійшло плати за надання інших адміністративних послуг 12,0 тис.грн., що складає 2,8 відсотка від загальної суми надходжень.

До загального фонду районного бюджету надійшла рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів(крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) в сумі 1.8 тис.грн., що становить 0,4 відсотка в структурі доходів районного бюджету.

Сума інших надходжень у вигляді адміністративних штрафів склала 0,2 тис.грн.

Видатки загального фонду районного бюджету за І квартал 2020 року становили 1844,1 тис. грн., що менше відповідного періоду 2019 року на 21318,5 тис.грн.

Наявні ресурси районного бюджету спрямовувались, у першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати, віднесені до захищених статей бюджету відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України.

Найбільшу питому вагу, 65,6 відсотка, становлять  видатки по утриманню установ та проведення заходів по галузі «Освіта»  спрямовано кошти у сумі 1210,5 тис. грн., що на 81,1 тис.грн. більше ніж за І квартал 2019 року.

На соціальний захист та соціальне забезпечення протягом І кварталу 2020 року спрямовано 94,6 тис. грн., що на 21415,0 тис.грн. менше, ніж за І квартал 2019 року.

По установах культури проведені видатки становлять 66,5 тис. грн., що на 4,3 тис.грн. менше ніж у відповідному періоді минулого року.

Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування (районної ради) спрямовано коштів у загальній сумі 279,1 тис. грн., що на 13,9 тис.грн. більше показника І кварталу 2019 року.

Аналізуючи виконання районного бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відмітити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями. На цю мету витрачено 1478,1 тис. грн., що на 145,8 тис.грн. більше видатків проведених у І кварталі 2019 року.

На придбання продуктів харчування для потреб бюджетних установ   спрямовано 5,6 тис.грн.

На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг направлено 60,3 тис.грн., що на 37,9 тис.грн. менше видатків, проведених протягом І кварталу 2019 року.

Передана медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам до  бюджету Брусилівської селищної ради в сумі 190,3 тис.грн. та дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів охорони здоров’я у сумі 3,1 тис.грн.

По спеціальному фонду районного бюджету проведено видатків на суму 208,7 тис.грн.

Протягом 2019 року до районного бюджету надійшло з державного бюджету 86,7 тис.грн. базової дотації, 46,5 тис.грн. дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, що в повному обсязі відповідає запланованому на І квартаал 2020 рук показнику.

До районного бюджету надійшло субвенцій з державного та місцевих бюджетів на загальну суму  тис. грн.

Із них :

- надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 4,2 тис.грн.;

- освітня субвенція – 793,3 тис.грн.;