Голова райдержадміністрації Віктор КОНДРАТЮК відвідав ветеранів,  учасників бойовий дій Великої  вітчизняної війни в районі

Дата: 08.05.2020 16:49

8 травня в День пам'яті та примирення голова райдержадміністрації Віктор КОНДРАТЮК відвідав ветеранів,  учасників бойовий дій Великої  вітчизняної війни в районі.

За сприяння ТОВ "Брусилівський маслозавод", ТОВ "Брусилівські ковбаси", ТОВ "ФАЙДАЛ УА", районної ветеранської організації, депутата ВРУ Тетяни Грищенко вручили учасникам бойових дій подарункові набори.

За сприяння ТОВ "ПАПІРУС УНІВЕРСАЛ" учасникам бойових дій виділені кошти в сумі 5000.

Дякуємо організаціям за допомогу ветеранам.

Також голова РДА Віктор Кондратюк, голова ветеранської організації Микола Гаєвський, заступник голови РДА Сергій Бакуменко,  керівник апарату РДА Любов Павлюк поклали квіти до пам'ятників Великої вітчизняної війни на території району та вшанували хвилиною мовчання загиблих на війні.

"Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас з Днем пам'яті та примирення,  Днем перемоги  над нацизмом  у Другій світовій війні.

Низький  Вам уклін за свободу і незалежність нашої країни." - вітав Віктор КОНДРАТЮК ветеранів району.