Санаторно-курортне лікування  у 2020 році

Дата: 08.05.2020 16:55

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що відповідно до Постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 06 травня 2020 року № 339 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2020 році» установлено  розміри грошової допомоги для компенсації у 2020 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:

• особам, віднесеним до категорії 1, — 7 700 гривень;

• особам, віднесеним до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 23 420 гривень;

• дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює, — 15 300 гривень.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з     1 січня 2020 року.