День матері

Дата: 08.05.2020 16:58

В Україні День матері припадає на другу неділю травня, тому фіксованої дати свято не має. Це закріплено указом президента України № 489/99 від 10 травня 1999 року. У 2020 році свято відзначають 10 травня.

У цей день прийнято вітати матерів, віддавати належне материнській праці. Також прийнято виражати подяку за те, що мама подарувала життя і виховала.

Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину. Хочеться побажати душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї, і щастя, що переливається через край!

У День матері пам'ятайте, що головне не коштовні подарунки, а увага. Тож навіть якщо ви не поруч зі своєю ненькою – привітайте її телефоном своїми словами або ж надішліть гарне вітання.