Дата: 15.05.2020 09:53

12 травня в Брусилівський район завітала народний депутат Верховної ради України Тетяна Грищенко.

На зустрічі вели розмову про наступне:

• соціальні питання

• питання соціально незахищених верств населення

• надання допомоги Брусилівській лікарні – щоб пацієнти, жителі району могли отримувати достойні умови надання медичних послуг

• проблемні питання доріг місцевого значення

• екологічний стан на території району, боротьбу з несанкціонованими сміттєзвалищами

• роботу помічника депутата, проведення прийомів громадян району представником депутата.

Також Тетяна Грищенко повідомила, що буде сприяти у встановленні дезінфікуючого обладнання для пацієнтів Брусилівської лікарні.

Ще депутат наголосила, що буде допомагати району чим зможе, втім, робота буде ефективною, якщо працювати всім гілкам влади разом.