15 травня - Міжнародний день сім'ї

Дата: 15.05.2020 12:00

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, це те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

У світі багато чудес і дивовижних місць, але куди б не закинула доля, людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім'ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, ніжним цілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою. Вітаю вас з Міжнародним днем сім'ї, будьте завжди здорові й щасливі, любіть і підтримуйте одне одного — цим ви обов'язково зробите світ трішечки кращим!

З найкращими побажаннями

голова Брусилівської райдержадміністрації                     Віктор Кондратюк