Операція "Мопед"

Дата: 18.05.2020 14:33

Брусилівське відділення поліції повідомляє, що на території області триває операція «Мопед», яка спрямована на виявлення та затримання викрадених мототранспортних засобів, профілактику аварійності та зниження тяжкості їх наслідків, документування фактів порушення  правил ПДР водіями.

Поліція Брусилівщини наголошує, якщо Ваші мопеди без реєстрації, а Ви самі не маєте посвідчення водія категорії «А», поспішіть все це оформити належним чином. Адже працівники поліції за такі порушення штрафуватимуть на таких підставах, що й автомобілістів.

Тобто:

-  якщо зупинений мопед не зареєстрований – ст.121-6 КУпАП – штраф за порушення 170,00 грн.,

-  у водія при цьому не буде посвідчення водія – ч.1 ст.126 – штраф 425,00 грн,

-   коли ж посвідчення водія взагалі немає – ч.2 ст.126 КУпАП – штраф 510,00 грн,

-    керування мопедом без мотошолому – ч.5 ст.121 КУпАП – штраф 51,00 грн.

Щоб зареєструвати мопед Ви можете звернутися до Територіального сервісного центру МВС України №1845 за адресою: м.Радомишль, вул.Вокзальна, 33 , телефон: (04132) 4-23-09 або до Регіонального сервісного центру МВС за адресою: м. Житомир, Богунський район, вул.Покровська, 96, телефон: (0412) 419-326.

Для реєстрації мопеда потрібно мати:

-   паспорт громадянина України

-   індивідуальний податковий номер

-   документи, що підтверджують правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення.

ВАЖЛИВО!!!

Щоб уникнути неприємностей і до Вас не виникло жодних питань з боку працівників поліції, зареєструйте мопед, подбайте про посвідчення водія, і не забувайте про власну безпеку – одягайте мотошолом перед початком руху. З метою уникнення незаконного заволодіння Вашими транспортними засобами, рекомендуємо Вам, відповідальніше відноситись до їх зберігання.

Водночас попереджуємо, що за незаконне заволодіння транспортним засобом передбачена  кримінальна відповідальність за ст.289 Кримінального кодексу України.

Брусилівське відділення поліції.