Інформація про проведення перевірки щодо Ковриженка А.В.

Дата: 04.05.2020 18:40

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації просить оприлюднити на офіційному веб-сайті Брусилівської районної державної адміністрації інформацію про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

04 травня 2020 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Ковриженка Анатолія Володимировича - головного спеціаліста відділу з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ковриженка А.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ковриженка Анатолія Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».