Верховна Рада України розширила можливості для підприємців в отриманні допомоги по частковому безробіттю

Дата: 19.05.2020 11:27

13 травня Верховна Раді України під час позачергового засідання ухвалила закон щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (проект № 3329-д).Внесені зміни, які набудуть чинності з моменту їх публікації у газеті "Урядовий кур'єр", дають можливість скористатися допомогою по частковому безробіттю практично всім підприємцям, які зупинили/скоротили діяльність через карантин.

Документ передбачає такі зміни:

фізична особа-підприємець, який не має найманих працівників, теж зможе отримати допомогу по частковому безробіттю;

допомога по частковому безробіттю звільняється від оподаткування;
 подати документи до служби зайнятості на отримання цієї допомоги можна подати впродовж 90 днів із дня зупинення / скорочення діяльності робочого часу.