Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пільгові медикаменти

Дата: 19.05.2020 16:40
Кількість переглядів: 64

          Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації повідомляє, що з 20 травня 2020 року відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Брусилівського району буде проводитись в Аптеці № 13 (ТОВ «Нова Надія») за адресою: смт.Брусилів, вул. Іларіона Митрополіта, 31.   В аптечному пункті № 5 (ТОВ «Нова Надія»)  розташованому за адресою:       смт. Брусилів,  вул.Лермонтова, 41 (на території КНП "Брусилівська лікарня") відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів  вищезазначеній категорії громадян проводитись не буде. 

         В зв’язку із зменшенням відвідування закладів охорони здоров’я громадянами під час карантинних заходів,  згідно із  помісячним розподілом субвенції на безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  акумулювались кошти на пільговий відпуск медикаментів за рецептами лікарів.              

         Пільги на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів  надаються постраждалим громадянам відповідно до статей  20, 21, 22, 24, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

      Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України рецепти з простроченим терміном дії (протягом одного місяця з дня виписки)  та виправленнями отоваренню не підлягають.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування