Що для тебе вишиванка? ПРЕМ’ЄРА тематичного відеоролика від Житомирської ОДА

Дата: 21.05.2020 09:17

Сьогодні, 21 травня, Україна відзначає День вишиванки – свято патріотизму та краси.

В умовах дотримання карантину цьогорічні заходи проходитимуть у режимі онлайн.

Із нагоди відзначення всеукраїнського Дня вишиванки Житомирська ОДА підготувала відеоролик «Що для тебе вишиванка?».

Як перетворити буденний робочий день на свято кольорів та емоцій дивіться у тематичному ролику.

Своїми враженнями з вами поділяться учасники відеоролика, серед яких: квітуча Наталія Остапченко, креативний Олег Шарварко, виважений Віктор Градівський, діловий Володимир Федоренко та мудрий Віталій Бунечко.

А молоді красуні-працівниці ОДА запросять вас поринути в атмосферу весни, краси та молодості.

Відеоролик від Житомирської ОДА «Що для тебе вишиванка?» також можна переглянути на каналі ОДА у YouTube.

Відсвяткуймо День вишиванки разом! Збережімо традиції наших предків! Передамо генетичний код української нації по всьому світу!

#ДеньВишиванки

#СвяткуймоРазомОнлайн