Аналітична довідка за результатами організації роботи з доступу до публічної інформації за І квартал 2020 року

Дата: 10.04.2020 16:08

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. У зв’язку зі зміною структури апарату райдержадміністрації прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.12.2018 № 325 «Про визначення відповідального за опрацювання та організацію розгляду запитів щодо надання публічної інформації». Даним розпорядженням відповідального за вказаний напрямок роботи визначено відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.

Протягом І кварталу 2020 року до Брусилівської районної державної адміністрації надійшло 11 запитів  на отримання публічної інформації, що на 7 запитів більше ніж за аналогічний період 2019 року, порушено 11 питань.

Більшість запитів надіслано електронною поштою. Від фізичних осіб надійшло 4 запити, 2 - від юридичної особи, 2 – від ФОП, 3 – від громадських організацій.

Запитувачі інформації зверталися до райдержадміністрації з проханням надати інформацію про:

- програми, якими передбачені пільги для багатодітних родин;

- надання копій посадових інструкцій державних службовців;

- надання документів про діяльність громадської ради при райдержадміністрації;

- порядок формування фондів оплати праці держслужбовців;

- виплату заробітних плат держслужбовцям;

- свята на території району;

- селищні ради, які діють на території району;

- заборону продажу кавових напоїв.

Відповіді на запити надані своєчасно, відповідно до вимог чинного законодавства.