Спростування інформації

Дата: 29.05.2020 13:19

В громадсько-політичному тижневику Брусилівщини «Відродження» від 22.05.2020 № 18 в статті «Голові райдержадміністрації висловлено недовіру» зазначається «…голова РДА взяв 5000 грн. у ТОВ «ПАПІРУС» і від … свого імені роздав ветеранам на 9 Травня». Зазначена інформація підлягає спростуванню, оскільки є недостовірною, та такою, що не відповідає дійсності.

Інформація щодо виділення коштів ТОВ «ПАПІРУС УНІВЕРСАЛ» для ветеранів Великої Вітчизняної війни була оприлюднена на офіційному веб сайті райдержадміністрації 08.05.2020 (https://brus-rda.gov.ua/) та на особистій сторінці голови райдержадміністрації в мережі Facebook, а саме:

«8 травня в День пам'яті та примирення голова райдержадміністрації Віктор КОНДРАТЮК відвідав ветеранів, учасників бойовий дій Великої Вітчизняної війни в районі.

За сприяння ТОВ "Брусилівський маслозавод", ТОВ "Брусилівські ковбаси", ТОВ "ФАЙДАЛ УА", районної ветеранської організації, депутата ВРУ Тетяни Грищенко вручили учасникам бойових дій подарункові набори.

За сприяння ТОВ "ПАПІРУС УНІВЕРСАЛ" учасникам бойових дій виділені кошти в сумі 5000.

Дякуємо організаціям за допомогу ветеранам.

…»