Дата: 29.05.2020 16:34

22 травня 2020 в громадсько-політичному тижневику Брусилівщини «Відродження» № 18 надрукована публікація «Голові райдержадміністрації висловлено недовіру». Як орган державної влади райдержадміністрація повинна реагувати на критичні зауваження у засобах масової інформації, тому 27 травня відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді відбулось обговорення публікації та опрацювання рішення тридцять сьомої сесії VII скликання Брусилівської районної ради від 15.05.2020 року № 444 «Про висловлення недовіри голові Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області Кондратюку В.А.».

Керівники структурних підрозділів висловились щодо опублікованих матеріалів. Спеціалістам райдержадміністрації було дано доручення підготувати повідомлення про спростування інформації, які буде оприлюднено в найближчих випусках газети «Відродження».

Також вирішили обговорити дане питання на засіданні громадської ради при райдержадміністрації 28.05.2020, куди були запрошені всі представники влади району та селища, а також голови постійних комісій районної ради.