Відбулось засідання оргкомітету з організації та проведення заходів з нагоди 30-річчя утворення Брусилівського району.

Дата: 01.06.2020 17:41

Цього року Брусилівському району виповнюється 30 років.

Напередодні карантину за поданням громадської ради при райдержадміністрації розглядалось питання відзначення та проведення урочистостей.

Райдержадміністрацією було підготовлено розпорядження, яким затверджено план заходів з нагоди 30-річчя утворення Брусилівського району.

В заходи було включено конкурси, які завершуються святковим концертом наприкінці червня. Втім, в зв’язку з карантинними обмеженнями питання масових зібрань повинно бути відтермінованим та перенесеним.

Члени організаційного комітету вирішили перенести святкові заходи та об’єднати їх з ще одним масовим зібранням – Днем Незалежності України та Днем Брусилова, які щорічно відзначаються 24 серпня.

Також вирішили можливі конкурси провести он-лайн.

Тому слідкуйте за нашими публікаціями та долучайтесь до участі в конкурсах з нагоди 30-річчя утворення Брусилівського району.