1 червня - День захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 17:52

1 червня з нагоди Дня захисту дітей керівники райдержадміністрації, Брусилівської селищної ради за благодійної допомоги церкви «Світло Євангелії» привітали 65 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах та вручили їм подарунки – солодощі та розвиваючу літературу.

Керівники вітали діток та батьків:

«Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!»