28 травня відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Дата: 29.05.2020 09:35

На засіданні присутніми були члени громадської ради, керівники району та селища, депутати районної ради, представники громадських організацій, представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний засідання були винесені питання:

1. Про реформування медичної галузі району: проблеми, позитивні напрацювання.

2. Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення заходів з нагоди 30-річчя утворення Брусилівського району».

3. Про рішення сесії Брусилівської районної ради від 15.05.2020 № 444 «Про висловлення недовіри голові Брусилівської районної державної адміністрації Кондратюку В.А.»

Всі питання були обговорені учасниками засідання.

Протокол засідання громадської ради буде згодом оприлюднено на офіційному веб сайті райдержадміністрації.