Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу за 4 місяці

Дата: 29.05.2020 16:04
Кількість переглядів: 71

Дiяльнiсть управлiння працi та соцiального захисту населення райдержадміністрації в 2020 році спрямована на реалізацію державної політики з питань соціально-трудових відносин, зайнятості населення, соціальної підтримки та надання соціальних послуг вразливим верствам населення, зокрема особам похилого віку, з інвалідністю, ветеранам війни та учасникам антитерористичної операції, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим, внутрішньо переміщеним особам, іншим категоріям осіб, які згідно із законодавством України мають право на пільги та отримання житлових субсидій.

Прийнято громадян по питаннях призначення різних видів державних соціальних допомог – 780. Протягом 2020 року призначено житлових субсидій 280 громадянам.

Дано запит до регіонального сервісного центру на 1049 громадян отримувачів державних соціальних допомог.

Проведено обстеження  матеріально побутових умов проживання сімей, що  звернулися  за  субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та державної   соціальної   допомоги, складено акти - 6.

Прийнято громадян з питань забезпечення технічними засобами реабілітації та санаторно-курортним лікуванням, з питань визначення статусу громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та з питань трудових відносин - 45 чол.

Прийнято 6 заяв на санаторно-курортне лікування та 12 на засоби технічної реабілітації. Знято з  обліку  в   ЦБІ  15 осіб з інвалідністю, які  померли в грудні 2019 року та  січні-березні 2020 року.

Прийнято та опрацьовано 5 актів виконаних робіт на забезпечення технічних засобів реабілітації по договорах, по яких було здійснено попередню оплату. Заключено  8 договорів з підприємствами на виготовлення технічних засобів реабілітації  на суму 71339 грн. Опрацьовано актів виконаних робіт  по 7 договорам на суму  66455 грн.

Внесено дані до ЦБІ – 26 чол. Направлено  11 листів  особам з інвалідністю та  ветеранам війни  з  пропозицією  пройти санаторно-курортне лікування.

Проводилась роз’яснювальна робота серед населення. Подано 7 статей  в газету „Відродження” та 9 на сайт РДА. Зареєстровано 2 колективні договори.

Прийнято і опрацьовано  6  заяв  від осіб з інвалідністю на отримання одноразової  матеріальної  допомоги на  лікування. Подано  списки  на  отримання особами  з  інвалідністю  компенсації за бензин  та  технічне обслуговування  автомобіля.

Проведено аналіз заключених договорів з підприємствами по  використанню коштів за бюджетною програмою 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» за напрямом «Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації» за 2019  та 4 місяці 2020 року.

Забезпечено санаторно-курортним лікуванням відповідно до медичних рекомендацій та в порядку черговості 1 учасника антитерористичної операції, 3 особи з інвалідністю внаслідок війни та загального захворювання.

Прийнято 523 пільговиків, які  звернулись  із заявою про надання пільг в готівковій формі,  дані заяви внесено до ЄДАРПу.

Прийнято 355 осіб та надана консультація пільговикам по питанях безготівкового перерахунку пільг.

Проведено роботу по зняттю з обліку  померлих і вибулих громадян району - отримувачів пільг на  ЖКП згідно повідомлень Брусилівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану  за січень-квітень 2020р. в кількості - 72 особи.

       Прийнято, зареєстровано та занесено в ЄДАРП 3  особові справи пільговиків за різними категоріями.

       Виписано пільгових посвідчень – 3 шт., талонів - 1 шт. Видано  49  довідок  про користування  пільгами на звернення громадян.

   Підготовлено та подано місячні звіти форми:  Реєстр-Н, реєстри по чисельності, по контингенту пільговиків та по проїзду на ДПССП.

   Сформовано та передано  списки пільговиків на організації-надавачів послуг щодо монетизації  готівкової та безготівкової форми. Вносяться зміни в облікові справи пільговиків.

   Відшкодовано з місцевого бюджету суми пільг інвалідам по зору та  сім’ям загиблих учасників АТО на електропостачання та газопостачання в сумі 4,699 тис.грн.

   Кожного місяця проводиться  нарахування  пільг в  готівковій та безготівковій формі  пільговикам.  Підписуються  та передаються  відомості  на отримання пільг в готівковій формі  на ПАТ «Укрпошта»  та АТ «Ощадбанк»

Проводиться  робота  по складанню соціальних паспортів на учасників АТО, прийом громадян та надання консультацій з питань компенсаційних виплат потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи, надання консультативно-методичну допомогу бухгалтерам по компенсаційним  виплатам.

Прийнято 26 заяв та відповідні документи  по виплаті компенсації 25-50 % вартості продуктів харчування які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Підготовлено та подано відомості до банківських установ та поштових відділень для проведення виплат компенсації 25-50% вартості продуктів харчування за грудень 2019р., січень 2020 р., лютий 2020р., березень 2020.

Прийнято 35 розрахунків видатків для виплати додаткової відпустки від бухгалтерів підприємств, організацій, установ.

Виплачено кошти, що надійшли з Фонду ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи  в сумі – 1 1615 450,00 грн.

Прийнято від аптечного закладу  реєстр рецептів на пільговий відпуск медикаментів за січень - квітень 2020 р. Забезпечено медикаментами 48 громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Прийнято від КНП «Брусилівська лікарня» акт виконаних робіт на відшкодування вартості безплатного (пільгового) зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за січень – квітень 2020 р. Забезпечено безплатним (пільговим) зубопротезуванням 6 громадян.

Видано 15 посвідчень багатодітної сім’ї. Виписано   та продовжено 36  посвідчень багатодітної сім’ї. Прийнято 4 заяви на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.

Загалом протягом 4 місяців 2020 року через управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації профінансовано коштів в загальній сумі  25,346 млн.грн. та прийнято близько 3 тисяч громадян.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування