1 червня –Міжнародний день захисту дітей. ВІДЕО

Дата: 02.06.2020 12:18

Що може бути приємніше, ніж дитячі посмішки та веселий сміх. А з’являються вони тільки від щирої дитячої радості і гарного настрою. Саме їх дарували дітворі у  населених пунктах нашого району у Міжнародний день захисту дітей – 1 червня.

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей  ? прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят.

Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році.

В Україні цей день відзначається із 1998 року.

У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

1 червня 2020 року працівники служби у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації спільно зі службою у справах дітей Брусилівської селищної ради за підтримки церкви ХВЄ «Світло Євангелії» (пастор Тарасюк Сергій Романович) привітали 65 дітей району зі святом та подарували гуманітарні набори (солодощі та розвиваючу літературу).

Служба у справах дітей