Нехай ті, хто лікують - будуть захищені, краще захищатися - ніж лікуватися.

Дата: 04.06.2020 09:49

03 червня ГО Молодіжний Рух «Будь Вільний», церква «Світло Євангелії», керівники району та селища передали благодійну допомогу для Брусилівської лікарні.

Були передані маски медичні 1100 шт., рукавички медичні 300 пар., халат хірургічний 100 шт. на загальну суму 19795 грн.

Дякуємо всім благодійникам, які пожертвували кошти на дану справу, а саме - ТОВ "Агрофірма Брусилів" - 5 тис. грн., Городецька О.М. - 300 грн., ТОВ "ЛТВ 26" - 10 тис. грн., ЦХВЄ "Світло Євангелії" - 2 тис. грн., власні кошти ГО "Молодіжний Рух "Будь Вільний"" - 2495 грн..

Бажаємо всім здоров'я.

Нагадаємо, що з метою запобігання занесенню і поширенню на території Брусилівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  (COVID-19) та підтримки лікувальних закладів району громадська організація «Молодіжний рух «Будь вільний»», яка співпрацює з Брусилівською районною державною адміністрацією на основі Меморандуму від 26.03.2020 року, взяла на себе відповідальність проводити волонтерську діяльність на території району, а саме: забезпечення працівників  медичного персоналу району засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, спеціальним медичним обладнанням, необхідними лікарськими засобами, проведення роз’яснювальної роботи, тощо.