Шановні працівники засобів масової інформації

Дата: 05.06.2020 10:58

Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем журналіста.

Нині національний інформаційний простір є відкритим і доступним джерелом інформації. Саме Ви, представники масової інформації, оперативно інформуєте жителів Брусилівщини про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, області, про важливі події в нашій державі.

Ми вітаємо всіх, хто причетний до журналістики – адже це ще й стан душі.

У цей святковий для Вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров"я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Заступник голови

райдержадміністрації                                           Сергій БАКУМЕНКО