Про проведення обласного   онлайн-конкурсу до Дня батька

Дата: 09.06.2020 09:51

З метою пропагування кращого досвіду відповідального батьківства Департаментом  праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації  з 01 по 19 червня оголошується обласний онлайн-конкурс творчих робіт до Дня батька.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років). На основі робіт буде виданий буклет із роботами переможців та отримані подарунки.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

• малюнок;

• вітальна листівка.

Вимоги до творчих робіт в номінації «Малюнок» повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка тощо) на аркуші формату А4, подаватись у відсканованому форматі, JPEG, не оформлені в рамки, паспарту, наклейками, надписами та інше.

Вимоги до творчих робіт в номінації «Вітальна листівка» можуть бути подані учасниками в одному з двох форматів: текстово-графічна листівка – художньо оформлена на папері формату А4, листівка має подаватися у відсканованому форматі, JPEG, яка містить прозове або віршоване побажання.

До конкурсних робіт потрібно додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти (форма додається).

Конкурсні роботи та заявки до них надсилаються до Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на електронну адресу:    upszn-brus@ukr.net.  Додатково оригінал конкурсної роботи (малюнок або текстово-графічну листівку) можна надіслати або принести за адресою: 12601, смт. Брусилів,  вул. Лермонтова, 9 (з подальшою передачею до департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА). За детальною інформацією звертатись за телефоном (04162) 31074

Запрошуємо дітей Брусилівщини прийняти участь у конкурсі!