Про Брусилівський район

Дата: 10.06.2020 17:12

Брусилівський район — адміністративно-територіальна одиниця на південному сході у Житомирській області. Наймолодший за часом створення і найменший за площею район. Його територія охоплює 0,6 тис. км². Адміністративним центром району є селище міського типу Брусилів. В адміністративному відношенні район складається з 1 селищної об'єднаної територіальної громади та 1 сільської ради, які включають окрім смт ще 36 сіл.

Окремим районом Брусилівщина знову стала 4 травня 1990 року. Таке рішення великою мірою було обумовлено переселенням на територію сучасного Брусилівського району мешканців Народицького району Житомирської області, що найбільше постраждав від аварії на Чорнобильській АЕС.

У 2020 році Брусилівському району виповнюється 30 років.