Засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Дата: 11.06.2020 10:45

10 червня відбулось засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству в режимі онлайн.

Від Брусилівської райдержадміністрації в онлайн раді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Бакуменко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Майструк та заступник начальника управління Наталія Кондратенко.

На засіданні координаційної ради розглядались такі питання:

1. Стан реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в області.
  2. Організація роботи з протидії торгівлі людьми.