Послуга патронату: переваги та кроки запровадження.

Дата: 11.06.2020 14:25

11 червня 2020 року відбувся черговий навчальний вебінар із серії «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid- 19», який проводився Міністерством соціальної політики  для керівників та працівників служб у справах дітей районних державних адміністрації, виконкомів міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Проведений вебінар присвячений  важливій тематиці: «Послуга патронату: переваги та кроки запровадження».

Під час вебінару було розглянуто такі питання:

• унікальність, актуальність та переваги запровадження послуги патронату;

• алгоритм організації та надання послуги патронату над дитиною на рівні громади;

• патронат як складова забезпечення прав дитини та соціальної підтримки сімей з дітьми;

• де і як шукати кандидатів у патронатні вихователі.

Після закінчення вебінару службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з службою у справах дітей Брусилівської селищної ради проведено обговорення з питання запровадження патронату на території Брусилівського району, зокрема на території Брусилівської селищної та Ставищенської сільської ради.