14 червня - Всесвітній день донора крові

Дата: 12.06.2020 15:16

Шановні донори, 14 червня в світі щорічно відмічається це свято. Вітаємо всіх вас і висловлюємо вам щирі слова подяки!

Ви сьогодні справжні дарувальники життя, оскільки саме слово «донор» по-латинськи означає «дарувати». Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, тому цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров.

Вітаю всіх почесних донорів: спасибі вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини – найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині…

Заступник голови райдержадміністрації                      Сергій Бакуменко