Дія. Цифрова освіта.

Дата: 15.06.2020 15:56

Соціальний відеоролик від Міністерства цифрової трансформації України демонструє, що володіння цифровими навичками дозволяє жити в країні більш комфортно та щасливо.

Також відеоролик інформує про Національну онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua — зручний і доступний сервіс, де можна безкоштовно отримати або покращити свої цифрові навички. Креативна концепція відеоролика полягає в тому, що жінка Світлана йде повз чергу та розповідає про можливості, які відкриває цифрова грамотність.

Світлана давно сплачує всі квитанції в Інтернеті, вміє правильно гуглити та перевіряти новини, знає про послугу єМалятко та інші, користується онлайн прогнозом погоди, профі в соцмережах — слухає музику, ділиться рецептами, вітає перша зі святами. Відеоролик знімали в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого. Над створенням соціального відеоролику працювало агентство повного циклу Tequila creative house.

На виробництво відеоролику не було витрачено жодної копійки державного бюджету. Всі витрати були покриті завдяки Програмі EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Innovabridge. Держава має стати сервісом, а не лячним монстром. Допомагати одним швидко отримувати послуги, а іншим — чесно виконувати свою роботу. Проєкт «Цифрова держава» згодом об’єднає всі відомства в єдину зручну й дієву онлайн-систему.

Тестуй оновлені послуги, слідкуй за новинами й ділися ними в соціальних мережах.