ПРЯМУЄМО  ДО  ВИБОРІВ

Дата: 15.06.2020 17:45

З 02 по 05 червня працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  районної держадміністрації пройшли навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Правове забезпечення організації роботи Державного реєстру виборців”, організоване Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради, за напрямками:

• Правове забезпечення організації роботи Державного реєстру виборців,
  • Новели українського законодавства: практика застосування,
  • Менеджмент в органах державної влади,
  • Ділова українська мова та спілкування у публічному управлінні.

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в країні та області зокрема, навчання проходило у дистанційній формі. Значна частина занять проводилася в онлайн режимі з використанням відео конференцій ZOOM.

По закінченню навчання працівники відділу успішно пройшли електронне тестування та отримали сертифікати про проходження занять та підвищення кваліфікації.