15 червня відбулось засідання круглого столу щодо забезпечення ліками громадян району, які постраждали внаслідок Чорнобильської АЕС.

Дата: 16.06.2020 15:59

Дане питання ще в лютому місяці було піднято головою райдержадміністрації Віктором Кондратюком. В лютому 2020 було проведено аналогічне засідання круглого столу.

Андрій Майструк зауважив, що на 2020 рік на забезпечення громадян району, постраждалих від Чорнобильської АЕС ліками виділено 150 тис. грн.

Також було зазначено, що управління праці та соціального захисту населення уповноважене здійснювати цільове використання коштів, тому щомісяця відбувається звірка використаних коштів.

Головним питанням засідання було «Як здійснити контроль за видачею рецептів?»

Заступник головного лікаря Лариса Толпиго повідомила, що лікарі не можуть вести такого контролю.

Голова громадської ради Віктор Кузьменко подав пропозицію, яка практикується в багатьох містах та населених пунктах. Запропонував покращити співпрацю сімейних лікарів та пацієнтів щодо можливості використати своє право на отримання певних ліків, адже лікарі, з яким укладена декларація, мають базу про його хворого, історію хвороби та ліки, якими він користується.