21 червня 2020 року – День медичного працівника.

Дата: 18.06.2020 11:01

Із року в рік в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника.

День медичного працівника – це професійне свято всіх без винятку працівників галузі охорони здоров'я в Україні. У День медика медсестри, акушери, санітари, лаборанти, фельдшери, лікарі отримують привітання та слова подяки від пацієнтів за свою нелегку і вкрай відповідальну роботу.

Тому сьогодні, напередодні свята, керівники району та селища вітали працівників медицини. Звучали слова вітання від заступника голови райдержадміністрації Сергія Бакуменка, голови районної ради Ніни Рафальської, голови Брусилівської селищної ради Володимира Габенця.

Керівники вручили багато грамот та нагород, сказали багато теплих слів медичним працівникам.

Значення медиків складно переоцінити, адже їхня праця націлена на підтримку доброго здоров'я задовго до моменту нашого народження і протягом усього нашого життя.

Тож зичимо вам міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, щоб ваша праця завжди приносила вам задоволення.